DĖL GEROSIOS SOCIALINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMO PATIRTIES SKLAIDOS

Lietuvos socialinių darbuotojų asociacija, vykdanti Socialinių paslaugų srities darbuotojų profesinių kompetencijų tobulinimo centro funkcijas, kviečia Lietuvos socialinių paslaugų organizacijas plačiai atverti savo duris dalinimuisi patirtimi, metodais, paslaugų teikimo sprendimais. Jei esate atvira organizacija, pažymėkite save gerosios patirties mainų žemėlapyje https://pktc.lt/geroji-patirtis

KAIP VISKAS VYKSTA?
1. Bet kuris jūsų organizacijos darbuotojas prisijungia prie savo paskyros www.pktc.lt ir gerosios patirties skiltyje užpildo informaciją apie organizaciją (trumpai aprašo veiklą, gerąją praktiką, prideda nuotraukų ir pateikia asmens, į kurį galima kreiptis dėl gerosios patirties vizitų, kontaktus).
2. Per 10 dienų informacija peržiūrima ir įstaigos aprašymas, nuotraukos, kontaktai tampa matomi gerosios patirties žemėlapyje. Tai reiškia, kad įstaiga yra atvira gerosios patirties vizitams ir kolegos gali dėl to į jus kreiptis nurodytais kontaktais.
3. Žemėlapyje rasite Lietuvos socialinių paslaugų organizacijas, kurios yra atviros gerosios patirties vizitams. Pasirinkite dominančią apskritį ir pamatysite sąrašą joje veikiančių atvirų organizacijų. Galite papildyti paiešką ir kitais kriterijais, pvz. konkrečia savivaldybe, teikiamų paslaugų rūšimi, paslaugų gavėjų grupe.
4. Pasirinkę Jus dominančią įstaigą, susisiekite nurodytais kontaktais ir susitarkite dėl gerosios patirties vizito.

Paraiškos pildymo vedlį ir daugiau informacijos rasite čia: https://pktc.lt/naujienos/naujiena-gerosios-patirties-mainu-zemelapis

Jei turite klausimų dėl paraiškos pildymo ar žemėlapio naudojimo, rašykite mums el. paštu metodinepagalba@pktc.lt
Atkreipkite dėmesį, kad paraiškos pabaigoje reikia pridėti ne mažiau kaip 7 organizacijos veiklą iliustruojančias nuotraukas. Visos nuotraukos turi būti pažymėtos kartu ir pridedamos vienu metu. Tegul susitikimai su kolegomis įkvepia pokyčiams, padeda atrasti naujų stiprybių ir puoselėja nuolat besimokančių organizacijų kultūrą Lietuvoje!
Publikuota: